Een kaptafel uit duizenden
Beste beautykeesjes, jullie worden gék. Kringloopwarenhuis Het Goed in Vlaardingen heeft een fabulous kaptafel uit de jaren dertig te koop. En ze kost slechts 35 euro.
Het was alweer een tijdje geleden dat ik bij kringloopwarenhuis Het Goed in Vlaardingen een echt bijzonder oud meubelstuk zag. Maar vandaag werd dat gemis in één klap goedgemaakt door deze heerlijke kaptafel. Wat is ze mooi! Bijna liep ik aan haar voorbij, want ze staat een beetje verscholen op de bovenverdieping tussen enkele nikserige woonboulevardbedden.
Zo’n beauty verdient stijlvoller gezelschap, dus ik hoop dat iemand haar daar snel weghaalt.
De kaptafel is op en top art deco en daarom is de prijs helemaal een cadeautje: 35 euro. Waarschijnlijk heeft dit te maken met enkele kleine beschadigingen aan de rand boven de grote lade, maar deze spaarzame minpuntjes vallen in het niet bij alle pluspunten. De originele knoppen zitten er nog op, de spiegel is niet verweerd of kapot en de houtkleur heeft die typische jaren dertig-gloed. Maar het beste van alles zijn natuurlijk haar spannende rondingen. Zelfs na tachtig jaar heeft deze kaptafel nog niets aan sexappeal ingeboet. She’s one hot mama!
Kringloopwarenhuis Het Goed
Heliniumweg 8
3133 AX Vlaardingen
Tel. 010-4602599
hetgoed.nl
Pingback: Een tafel van goede komaf? | Go with the Vlo
Pingback: Kaptafel met geschiedenis bij Kringloop Zwolle | Go with the Vlo